Bankovní půjčky

Nevíte, která půjčka je nejlevnější? Najděte si ji!

Porovnejte nezávazně nabídky více jak 40 spolehlivých společností a vyberte si sami

Výpis půjček podle abecedy

6
Cetelem

Cetelem

Půjčka Cetelem
20 000 Kč – 1 000 000 Kč
Doba splatnosti
6 měsíců – 10 let
Parametry
67 %
Hodnocení návštěvníků
68 %

Vybraná pozitivní recenze

„Půjčoval jsem si v Cetelemu už víckrát, vždy víceméně OK. Jen to schválení někdy trvá i 3 dny.“
– Hynek P., doporučuje

Vybraná negativní recenze

„Nemít reklamu v televizi, tak po Cetelem nikdo neštěkne. Žádal jsem dvakrát a nic – zamítnuto bez jakéhokoliv vysvětlení.“
– Vladislav Š., nedoporučuje

Všechny recenze Cetelem

Ostatní kategorie

Bankovní půjčky

Chcete-li při získání úvěru docílit vysoké bezpečnosti, transparentnosti a ochrany osobních údajů, zvolte bankovní půjčky. Jistá cesta k penězům, která je sice spojena s určitými administrativními procesy, na druhou stranu máte jistotu předem stanovených obchodních podmínek. Profesionální bankovní půjčky jsou obvykle oproštěny od skrytých poplatků a podvodných splátkových výjimek psaných malým písmem na konci smlouvy. V tomto směru očekávejte záruky, na něž se vyplatí počkat.

Bankovní půjčky s výhodou úrokovou sazbou

K velkým přednostem bankovního segmentu patří bezpochyby úroky, jež jsou často nižší, než u nebankovních půjček. Vysoká variabilita vám umožňuje nastavit si měsíční splátky tak, aby v žádném případě neohrožovaly váš rodinný rozpočet. Bankovní půjčky ihned na účet jsou dostupné na každé pobočce společnosti, mnohdy i prostřednictvím praktické a jednoduché online žádosti.

Nejlevnější bankovní půjčky na trhu

S vyřizováním bankovních úvěrů je spjata administrativa, která může být v podání bankovních institucí oproštěna od určitých povinností, čímž docílíte daleko rychlejšího schválení. Vždy je však přihlíženo k celkové bonitě klienta, jež musí být dostatečná, aby došlo k pozitivnímu potvrzení žádosti.

  • Bankovní půjčka bez doložení příjmu
  • Bankovní půjčka bez zástavy nemovitosti
  • Bankovní půjčka bez ručitele
Účelové a neúčelové bankovní půjčky

Při výběru konkrétní bankovní půjčky online budete obvykle řešit ještě jednu věc, a to zda lze prostřednictvím konkrétního úvěru financovat jenom bydlení, nákup automobilu nebo cokoliv jiného. Ať už zvolíte libovolné řešení, vždy se pojí i s příslušnými bonusy.

  • Možnost předčasného splacení
  • Odložení splátek
  • Změna data splatnosti

Využijte bezpečné bankovní půjčky na účet, k nimž se lze při řádném splácení opakovaně vracet.